GLAS OCH KERAMIK / Glas / Parti glas 5588769
nr 558 8769
Parti glas
7 delar, 1800-tal, olika modeller, höjd: 9-13, 5
Kondition: nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 december 2008
kl 19:46:04
400 kr
400 kr
500 kr